Інтернет магазин доставки квітів «Лєпєсткі» пропонує оригінальні композиції з квітів у коробках, декоровані в'язаними чохлами ручної роботи. Щодо цих унікальних букетів передбачена безкоштовна доставка квітів по Києву та передмістю.

В'язані речі, навіть у міні-форматі, потрібні завжди, незалежно від пори року або капризів моди. Особливо це актуально для авторських шедеврів, у яких є свої незаперечні переваги. По-перше, колекція в'язаних чохлів для декору квіткових композицій сама по собі унікальна, і за задумом, і за виконанням. Широка кольорова палітра порадує найвимогливіших покупців.

Наступний плюс – довговічність оригінальної упаковки. Якщо термін служби типової квіткової коробки точно визначений, то в'язаний чохол з високоякісної пряжі може служити вірою і правдою у дбайливих господинь роки. Трендовість затишного виробу забезпечить простота візерунка, який актуальним буде завжди. Унікальний стиль – в деталях і цим сказано все! Неординарні рішення із застосуванням дизайнерських в'язаних чохлів перетворюють композиції з квітів у коробках від салону «Лєпєсткі» в справжні твори арт-мистецтва.

Плюс і в тому, що розділ «Коробки у в'язаних чохлах» (мається на увазі інтернет магазин доставки квітів «Лєпєсткі») пропонує покупцям композиції практично з будь-якого приводу і до кожного з календарних свят. Тут великий вибір затишних флористичних шедеврів до зимових дат («Квіти в плетеній кашпо», «Зима», «Тепло»). Не проблема підібрати композицію до весняних («Незабудка», «Захоплення») і річним («Капелюшна коробка з орхідеями у в'язаному чохлі») урочистостям. Є затишні композиції, які чудово впораються з поверненням радісного настрою навіть у непогожі і похмурі осінні дні («Карамелька», «Гранатовий рай»).

Якщо адресат дитина, кращим варіантом для квіткового презенту з цього розділу послужить композиція з милою іграшкою амігурумі. В розділі «М'які іграшки» «Лєпєсткі» не проблема підібрати до чохла іграшкового друга – в'язаного стилізованого єдинорога, міні-песика або зайчика. Причому іграшка-амігурумі може, і точно збігатися по відтінку з чохлом букета, і грати на контрасті. У будь-якому випадку дитина буде в захваті, а іграшка цілком може перетворитися на справжнього друга малюка на довгі роки... Зауважимо, особливо затребувані в якості додаткових подарунків до подібних букетам «Котик плюш» і рудоволоса «Лялька-амігурумі». Уточнимо, замовити квіти з доставкою разом з чарівним зайцем або чарівним міні-жирафом цілком можна і для хлопчика...Якщо плануєте подарунком підтримати одужує хворого, варто звернути увагу на композиції, в яких крім прекрасних квітів, представлені і «вітамінні» складові.  Відмінний варіант - букет «Гранатовий рай».

 Кожен із зазначених вище, істинно оригінальних подарунків здатний по-справжньому ощасливити адресат, адже і виглядає, і формує навколо себе атмосферу затишку, тепла і доброти.  Зрозуміло, подібні м'які і жіночні композиції більш орієнтовані на представниць прекрасної половини людства, але і сильні світу цього їм теж раді.  Повірте, подяки не буде кінця ...

 І останнє, замовити квіти з доставкою в в'язаних чохлах, в такому нестандартному дизайнерському рішенні, інтернет магазин доставки квітів «Лєпесткі» пропонує буквально за лічені хвилини.  Форма замовлення максимально проста, а оплата можлива будь-яким із сучасних способів.  Якщо необхідна доставка квітів по Києву на точний час, і така послуга тут доступна.  Ціна питання - цілком обґрунтована.

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0

Залиште відгук