В інтернет-магазині «Лєпєсткі» з'явився розділ під назвою «Новинки». Тепер не потрібно розшукувати трендові півонії в коробці або новомодні іграшки з живих квітів у тематичних розділах. Маркетологи підприємства подбали про те, щоб все нове, що вводиться в асортимент, будь то проста композиція з тюльпанами або ексклюзивна ростова квіткова іграшка, відразу з'являлося на віртуальній вітрині «Лєпєсткі», і в розділі «Новинки», у відповідних тематичних підрозділах.

Зрозуміло, Новинки орієнтовані на тих покупців, які зацікавлені в самих трендових і актуальних позиціях. Наприклад, практично круглий рік затребуваним закоханими залишається серце з троянд. Тому флористи салону «Лєпєсткі» не втомлюються розробляти все нові й нові варіації подібних композицій. Травень місяць, наприклад, ознаменувався презентацією шикарного серця з 39-ти синіх троянд. Чарівний моно-букет кольору небесної весняної синяви виглядає надзвичайно розкішно і одразу ж знайшов своїх покупців.

Затребуваною варіацією на цю тему виявилася і композиція в серці під назвою «Діамант». У збірному букеті переважають троянди, а підкреслюють їх досконалість вишукані орхідеї і сортові тюльпани, еустоми та гілочки ароматною лаванди. Серце ж у даній композиції – це елегантна сумочка-коробочка з оазисом. Останній, наповнений особливим складом, гарантує, що розкішне серце з троянд, орхідей, еустом і тюльпанів в оточенні лаванди і фісташок буде радувати одержувача максимально довго.

Якщо необхідно, що-небудь ще більш вражаюче для романтичної зустрічі, рекомендуємо композицію під назвою «Визнання». У цьому випадку замовник вибирає не одну, а відразу 4 коробки у формі серця, наповнені бездоганними голландськими бутонами. Причому, кожна з них являє троянди різного відтінку й аромату. Встояти перед таким визнанням, повірте, неможливо.

Не менш популярні у клієнтів магазина і півонії в коробці. Ці квіти замовляють і закохані, і на традиційні, професійні свята. Особливо розкішний «151 півонія в коробці», який вибирають за особливих випадків.

Не так масштабно, але нітрохи не менш привабливо виглядає лаконічна композиція з півоніями в коробці з живою метеликом. У цьому випадку до замовника приїде не одна, а цілих 2 коробки. У спеціальному прозорому контейнері служба доставки магазину «Лєпєсткі» привезе, і сортові півонії в коробці капелюшної традиційної, і живого метелика.

Присутні півонії і в багатьох збірних букетах розділу «Новинки». В «Море емоцій», наприклад, ці квіти гармонійно поєднуються з пионовидными трояндами, эустомами, гортензіями, фрезиями, матиоллой.Постійно з'являються в розділі «Новинки» та іграшки з живих квітів, адже подібні милі композиції мега-затребувані.  Найбільш вражаюча з них - «Єдиноріг з живих квітів».  Якщо намічається важлива дата, варто розглянути цей варіант в якості основного подарунка.  Романтична особа гарантовано оцінить такий вибір.  Якщо ж потрібен квітковий презент для ласуни, зверніть увагу на коробку мега-формату «Подаруй радість» з набором вишуканих солодощів в поєднанні з голландськими сортовими трояндами.

 Ну і, звичайно, постійно оновлюються в розділі «Новинки» букети з сезонних квітів.  На даний момент це тюльпани і нарциси, гіацинти, мімоза, бузок.  Виберіть ви «Букет з ранункулюсов і бузку» або «капелюшну коробку з кулею», «Коробку з кулею» або «« 501 тюльпан в коробці »», весняне радісний настрій і вам, і винуватцеві торжества гарантовано.  Остання композиція з тюльпанами, уточнимо, прекрасно підійде і для романтичного визнання.

Рейтинг: 5/5, Голосів: 3

Залиште відгук